• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

Taisyklės ir sąlygos

General
Taikomos šios Nuostatos ir sąlygos nebent bet kuriuose ES teisės aktuose arba vietiniuose šalies teisės aktuose nustatyta kitaip. „All Handles & Pulls“ laikosi standartinių ES reglamentų taikomų nuotolinei ir elektroninei prekybai.

Privatumo politika – Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)
Norime, kad naudodamiesi mūsų svetaine jaustumėtės užtikrintai, ir esame įsipareigoję saugoti surinktą informaciją. Visa mūsų veikla internete atitinka Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) (ES) 2016/679 reikalavimus. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – tai ES teisės aktas, reglamentuojantis visų Europos Sąjungoje gyvenančių asmenų duomenų apsaugą ir privatumą.

Kas yra asmens duomenys?
Asmens duomenys yra bet kokia informacija, pagal kurią galima tiesiogiai ar netiesiogiai jus identifikuoti, pvz., vardas, pavardė, telefono numeris, adresas, el. pašto adresas, IP adresas ir pan.

Kokius duomenis renkame?
- Kai pateikiate užsakymą:
Jūsų vardą ir pavardę
Jūsų adresą
Jūsų telefono numerį
Jūsų el. pašto adresus
Vietos, iš kurios pateikiate užsakymą, IP adresą

- Kai užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį:
Jūsų vardą ir pavardę
Jūsų el. pašto adresą

- Kai lankotės mūsų svetainėje
Vietos, iš kurios pateikiate užsakymą, IP adresą

- Kai atsiunčiate mums el. laišką
El. pašto adresą ir bet kokią kitą informaciją, kurią nusprendžiate mums pateikti el. paštu.

Kaip renkame jūsų duomenis?
- Kai pateikiate užsakymą:
Duomenys yra renkami, kai užpildote užsakymo formą ir pateikiate užsakymą.

- Kai užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį:
Duomenys yra renkami, kai užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį svetainėje.

- Kai lankotės mūsų svetainėje:
Naudojant slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus paspaudę „Slapukai“.

- Kai parašote mums el. laišką:
Jūsų el. paštas išsaugomas mūsų klientų aptarnavimo programinėje įrangoje ir užklausų sistemoje.

Kodėl renkame duomenis?
- Kai pateikiate savo užsakymą
Kad galėtumėme saugiai apdoroti ir pristatyti jūsų užsakymą adresu, kurį nurodėte pateikdami užsakymą. Taip pat kad galėtumėme su jumis susisiekti el. paštu, jei iškiltų kokių nors problemų dėl jūsų užsakymo, pvz., jei užsakymas vėluotų. Pirkimo duomenys taip pat naudojami kaip nuoroda garantijos atvejais.

- Kai užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį:
Kad galėtumėme jums siųsti naujienlaiškius su produktų naujienomis ir akcijomis.

- Kai lankotės mūsų svetainėje:
Kad galėtumėme rinkti analitinę informaciją, kuri padėtų mums tobulinti mūsų svetainę ir taip pagerinti jūsų patirtį joje.

- Kai parašote mums el. laišką
Kad galėtumėme padėti ir atsakyti į jūsų užklausas. Rinkti ir mokytis iš jūsų atsiliepimų bei tobulinti savo produktus, klientų aptarnavimą ir svetainę.

Kiek laiko saugome duomenis?
- Pirkimo duomenys
Pirkimo duomenų informaciją saugome septynerius metus. Taip siekiama teikti jums geresnes paslaugas. Daugelis mūsų klientų grįžta praėjus keleriems metams ir užsisako papildomų rankenų – tokių pačių, kokias jau pirko anksčiau. Pirkimų istorijos duomenų saugojimas padeda mums lengvai nustatyti, kokias rankenas klientas pirko anksčiau.

- Naujienlaiškio prenumerata
Saugome jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą tol, kol aktyviai atsisakote mūsų naujienlaiškio prenumeratos.

- Svetainės lankymas
Saugome duomenis apie lankymąsi mūsų svetainėje penkerius metus.

- Kai parašote mums el. laišką
Saugome susirašinėjimus el. laiškais septynerius metus. Tai padeda užtikrinti kaip įmanoma geriausią klientų aptarnavimą.

Su kuo dalinamės asmeniniais duomenimis?
Niekada neparduodame ir neleidžiame niekam kitam naudoti jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Jūsų duomenimis dalijamės su kai kuriais savo trečiųjų šalių tiekėjais ir pardavėjais tik tiek, kiek reikia jų funkcijoms atlikti. Jiems neleidžiama dalintis šiais duomenimis ar juos naudoti jokiais kitais tikslais. Jie taip pat privalo laikytis tos pačios duomenų saugumo praktikos, kurios laikomės mes. Toliau pateikiamas sąrašas ir priežastys, kodėl dalijamės šia informacija:

„Beslag Design“ – kai kurie mūsų užsakymai yra išsiunčiami tiesiogiai iš mūsų tiekėjo „Beslag Design“. Jie gauna duomenis apie jus, kad galėtų apdoroti ir išsiųsti jūsų užsakymą.

„Orba“ – „Orba“ yra mūsų IT partneris ir dalis mūsų internetinės parduotuvės yra saugoma jų serveriuose.

„DHL“– naudojamės „DHL“paslaugomis siuntinių pristatymui. Jie gauna jūsų asmeninius duomenis, kad galėtų saugiai pristatyti jūsų užsakymą pateiktu adresu.

„Glesys“ – dauguma mūsų internetinės platformos užsakymų yra saugomi „Glesys“ duomenų centruose.

„Mailchimp“– naudojame „Mailchimp“ naujienlaiškių siuntimui. Jūsų vardas ir el. pašto adresas yra saugomas „Mailchimp“, jei nusprendžiate užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

„Freshdesk“– „Freshdesk“ yra klientų pagalbos teikimo programinė įranga, kurią naudojame savo klientų aptarnavimui. Jūsų el. pašto adresas ir bet kokie duomenys, kuriuos pateikėte tame el. laiške yra saugomi „Freshdesk“.

„Google“– „Google“ saugo mūsų svetainės lankytojų srauto duomenis. Taip renkama analitinė informacija, kuri padės mums tobulinti mūsų svetainę ir taip pagerinti jūsų patirtį joje.

Kaip pašalinti savo asmens duomenis?
Susisiekite su mumis el. paštu info@allhandlesandpulls.co.uk, jei norite, kad jūsų duomenys būtų pašalinti. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad negalėsime suteikti jums jokios garantijos, jei paprašysite pašalinti užsakymo duomenis.

Kaip pranešti apie pažeidimą?
Turite teisę pranešti apie pažeidimą. Apie pažeidimą reikia pranešti vietos duomenų apsaugos institucijai (DAI).

Slapukai
Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį arba mobilų įrenginį, kai lankotės beveik visose svetainėse. Slapukai neatpažįsta jūsų asmeniškai ir nekenkia jūsų kompiuteriui ar mobiliam įrenginiui. Juos naudoja svetainės, kuriose lankotės, kad pagerintų jūsų patirtį svetainėje suteikdami analitinę informaciją apie jūsų apsilankymą.

Išorinės nuorodos
Jei kuri nors šios svetainės dalis nukreipia jus į kitas svetaines, tose svetainėse ši privatumo politika netaikoma. Rekomenduojame susipažinti su tų svetainių privatumo nuostatomis, kad suprastumėte, kaip jose renkama, naudojama ir atskleidžiama asmeninė informacija.


Užsakymas
Pateikus užsakymą klientas gauna užsakymo patvirtinimą el. pašto adresu, kurį nurodė užsakymo metu. Klientas privalo įsitikinti, kad visi pateikti kliento duomenys yra teisingi.

„All Handles & Pulls“ pasilieka teisę ištaisyti bet kokius kainos bei pristatymo neatitikimus ar kitas klaidas po užsakymo pateikimo. Tokiais atvejais „All Handles & Pulls“ susisieks su klientu ir suteiks galimybę pakeisti arba atšaukti užsakymą.

„All Handles & Pulls“ pasilieka teisę į bet kokias spausdinimo klaidas, informacijos klaidas ir specifikacijos klaidas visuose jos svetainėje esančiuose produktuose. Visas nuotraukas reikėtų vertinti kaip iliustracijas, kurios negarantuoja, kad produktas atrodys taip pat tikrovėje.

Galite veikti tik savo vardu ir prieš pirkdami turite būti sulaukę 18 metų arba gauti tėvų leidimą. „All Handles & Pulls“ turi teisę nepriimti užsakymo. Apie užsakymus, atliktus kito asmens vardu be jo sutikimo arba kitais atvejais, kai „All Handles & amp; Pulls“ patiria ekonominę žalą, bus pranešta valdžios institucijoms. Už bet kokias papildomas išlaidas bus atsakingas klientas.

Kliento duomenys
Pateikdamas užsakymą, klientas turi įsitikinti, kad visi kliento duomenys yra tikslūs ir teisingi. Dauguma mūsų užsakymų siunčiami per kurjerį, o klientas apie tai informuojamas SMS žinute. Todėl privalote nurodyti teisingą mobiliojo telefono numerį.

Neatsiimti užsakymai
Už užsakymus, kurių klientas neatsiima ir siunčia atgal nepranešęs mums ar mūsų tiekėjams, bus imamas 30 % užsakymo vertės mokestis.

Mokėjimai
Galite apmokėti užsakymą naudodamiesi Visa, Mastercard arba Paypal. Visos mūsų kainos svetainėje yra pateiktos su PVM.

Pristatymas
Mažesniems užsakymams naudojame standartinio pašto paslaugas. Didesni užsakymai bus siunčiami per „DHL“ su sekimo informacija. Visi užsakymai, kurių prekės yra sandėlyje, apdorojami ir išsiunčiami tą pačią arba kitą dieną, priklausomai nuo užsakymo pateikimo laiko. Standartinis siuntimo laikas yra 3-5 darbo dienos.

Pristatymo kainos
Siūlome nemokamą visų užsakymų pristatymą. Tai reiškia, kad galite pateikti bandomąjį vienos rankenėlės užsakymą ir sumokėti tik už pačią rankenėlę.

Garantija
Visiems savo produktams suteikiame ribotą garantiją. Garantija apima bet kokius gamyklinius ar transportavimo pažeidimus. Garantija neapima pažeidimų, atsiradusių dėl netinkamo produkto naudojimo ar netinkamo montavimo.

Grąžinimai
Visiems privačių klientų užsakymams taikome 30 dienų grąžinimą nuo produktų išsiuntimo dienos. Pristatytos prekės neturi būti išpakuotos, sumontuotos ar kaip nors panaudotos, jos turi būti tinkamai ir saugiai laikomos. Grąžinamos prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos. Prekių grąžinimo teisė netaikoma specialiai užsakytiems produktams, produktams su nuolaida arba įmonių užsakymams.

Apie visus grąžinimus būtina informuoti iš anksto el. paštuinfo@allhandlesandpulls.co.uk, kad gautumėte grąžinimo instrukcijas. Grąžinimai, apie kuriuos nebuvo pranešta iš anksto, nebus priimami ir pinigai už juos taip pat nebus grąžinami.

Daugiau apie grąžinimus skaitykite čia >>

Pažeistos prekės
Nedelsdami susisiekite su mumis, jei gaminys yra netinkamas arba sugadintas. Parašykite mums el. paštu info@allhandlesandpulls.co.uk, pateikite sugadinimo aprašymą ir gaminio nuotrauką. El. laiške visada pateikite užsakymo numerį ir savo vardą bei pavardę.

Sugadintos prekės arba netinkamo gaminio grąžinimą visada apmokėsime mes. Mes jums pateiksime grąžinimo etiketę, kurią galėsite naudoti siųsdami prekę atgal.

Grąžinamų prekių pristatymo išlaidų negalite apmokėti patys ir negalite grąžinti prekių prieš tai negavę mūsų patvirtinimo.

Force majeure aplinkybės
Nė viena iš šalių nebus atsakinga nei už vėlavimą vykdyti sutartį, nei už jos nevykdymą dėl priežasčių, kurių ji negali pagrįstai kontroliuoti, išskyrus mokėjimo įsipareigojimus.