• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

Apie mus

Vietinė interneto parduotuvė Švedijoje buvo sukurta 2013 m. ir nuo to laiko vis plečiasi. Šiandien veikiame 17 šalių ir bendraujame 13 skirtingų kalbų.

Viskas prasidėjo iš aistros produktams, kuriais prekiaujame šiandien. Neįtikėtina, kokia didelę įtaką bendram interjerui turi tokios smulkios detalės kaip rankenos, rankenėlės ir kabliukai. Pagrindinė rankenos ar rankenėlės paskirtis, žinoma, yra funkcionalumas – atidaryti ir uždaryti spinteles ir stalčius. Bet šiandien dizainas yra toks pat svarbus kaip ir funkcionalumas.

Mes, kaip verslas, siekiame paprasto tikslo: gaminti geros kokybės rankenas, rankenėles ir kabliukus visiems, kurie taip kaip ir mes vertina gerą dizainą. Vedami šio tikslo sukūrėme vietines internetines parduotuves visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kuriose dirba tarptautinė komanda pasiruošusi pasirūpinti viskuo: nuo klientų aptarnavimo, užsakymų tvarkymo iki produktų kūrimo.

Mūsų asortimente yra daugiau nei 1000 produktų iš daugiau nei 10 skirtingų tiekėjų. Kai kurie iš mūsų tiekėjų yra dideli, gerai žinomi prekės ženklai, o kai kurie iš jų – mažesni. Nuolat ieškome naujų, nišinių dizainerių bendradarbiavimui – tai leidžia išlikti konkurencingais ir daryti įtaką dabartinėms interjero dizaino tendencijoms.

Smalsu, kokiose šalyse veikiame ir kaip vadinamės vietine kalba? Štai sąrašas:
Austrija, AlleGriffe
Belgija, AlleGreepjes
Danija, Alt i Greb
Estija, Kapinupud
Suomija, Kaikki Kahvat
Prancūzija, Boutons & Poignées
Vokietija, AlleGriffe
Italija, Pomelli & Maniglie
Latvija, MēbeļuRokturi
Nyderlandai, AlleGreepjes
Norvegija, Allebeslag
Lenkija, Wszystkie Uchwyty
Švedija, Allabeslag
Jungtinė Karalystė, All Handles & Pulls
JAV, All Handles & Pulls

Mūsų oficialus pavadinimas yra:
Allabeslag Sverige AB
De Geersfors 25
59198 Motala
Sverige
VAT numeris: SE556917867501