• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

Grąžinimai

Siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją įsigijus produktų iš mūsų internetinės parduotuvės.

* 30 dienų skaičiuojama nuo užsakymo gavimo datos.
* Grąžinamos prekės privalo nebūti išpakuotos, sumontuotos ar kaip nors panaudotos ir turi būti tinkamai ir saugiai laikomos.
* Grąžinamos prekės privalo būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos.
* Grąžinimo teisė netaikoma ne sandėlyje esančioms prekėms arba prekėms, kurioms buvo pritaikyta nuolaida.
* Neteisėtai grąžintos prekės nebus priimtos ir pinigai už jas nebus grąžinti.

Visos grąžinamos prekės privalo būti išsiunčiamos su All Handles & Pulls grąžinimo etikete. Grąžinimo pristatymo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamo užsakymo kredito. Siuntų, sveriančių nuo 0 iki 2,5 kg, grąžinimo kaina yra 14 €, o siuntų viršijančių 2,5 kg kaina yra 16 €. Už grąžinamas prekes, kurių ilgis viršija 1200 mm, reikės papildomai sumokėti 80 €.

Kaip pradėti grąžinimą?
1) Parašykite mums info@allhandlesandpulls.co.uk ir pateikite savo užsakymo numerį, produkto pavadinimą, produkto kodą, kiekį ir grąžinimo priežastį.
2) El. paštu gausite užsakymo grąžinimo patvirtinimą ir grąžinimo etiketę.
3) Atsispausdinkite grąžinimo etiketę, įdėkite pakuotės lapelio kopiją į grąžinamą prekę ir aiškiai nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Ant pakuotės užklijuokite grąžinimo etiketę. Pasirūpinkite, kad prekės būtų tinkamai supakuotos, ir išsiųskite jas artimiausiame DHL aptarnavimo skyriuje.
Artimiausią DHL aptarnavimo skyrių galite rasti čia.
4) Gavus grąžinamą prekę ji bus patikrinta: ar pakuotėje yra visos sudedamosios dalys ir ar prekė yra tinkama perpardavimui.
5) Atgausite už užsakymą sumokėtus pinigus atmetus pristatymo išlaidas, kai grąžinama prekė bus gauta. Grąžinimai apdorojami kas savaitę, todėl jūsų grąžinimo peržiūrai ir mokėjimo pervedimui gali prireikti iki 5 darbo dienų.
6) Į savo el. paštą gausite patvirtinimą, kai jūsų grąžinimas bus apdorotas, o pinigai pervesti į jūsų sąskaitą.